• US Office
 • Україна

Купівля, Доставка та Розмитнення Авто з США

2014 TOYOTA CAMRY L

2014 TOYOTA CAMRY L

$6,692 USD

2017 FORD FUSION SE

2017 FORD FUSION SE

$9,259 USD

2016 HYUNDAI ACCENT SE

2016 HYUNDAI ACCENT SE

$6,520 USD

2016 VOLKSWAGEN JETTA S

2016 VOLKSWAGEN JETTA S

$8,236 USD

Коли розмова йде про купівлю автомобілів, досить мало хто задумується про придбання машини в автосалоні. Захмарно-високі ціни зазвичай відбивають бажання від цієї процедури. Саме тому більшість автолюбителів звертаються до авто аукціонів та купують автомобілі б/у. Проте, мало хто знає про вагомі переваги купівлі б/у машин в США. В той час як обізнані автолюбителі користуються послугами довірених компаній, таких як Empire Auto Transportation, люди, які вперше звертаються до купівлі авто з аукціону США, витрачають вдвічі більшу суму грошей.

Наші Послуги

Існують певні послуги для спрощення усієї складної процедури придбання вживаного автомобіля в США. Ми можемо запропонувати вам скористатися 3 основними послугами:

Купівля авто з США

Ми Купівля авто з СШАприкладемо всі зусилля, щоб знайти саме те авто, яке ви бажаєте придбати. Все, що вам потрібно – це надати список модель авто які ви б хотіли, їхній стан та середню вартість, яку ви очікуєте оплатити. А також, ми охоче розглянемо усі ваші побажання для того, щоб залишити вас задоволеними покупкою.

Доставка авто з США

Немає ніякої потреби турбуватися та проходити складний процес перевезення автомобіля та пошуку хорошого перевізника самотужки. Залиште це нам! Наша компанія потурбується про ваше авто та успішно доставить його до порту Одеси.

Розмитнення авто з США

За для вашої зручності ми надамо вам список документів, які вам слід підготувати. У випадку відсутності одного з необхідних документів ми проконсультуємо вас та знайдемо розумне вирішення проблеми.

Про компанію Empire Auto Transportation

Empire Auto Transportation — це є одна з найбільш відомих корпорацій, які існують на ринку транспортування авто вже понад 10 років. Ця компанія спеціалізується на перевезенні транспортних засобів будь-якого типу, не дивлячись на те, чи є це новенька спортивна машина, чи — антикваріат. Користуючись послугами цієї компанії, ви будете забезпечені високоякісним перевезенням. Немає потреби зайвий раз перейматися за ті речі, про які можуть подбати професіонали своєї справи. Наявна велика різноманітність послуг. Таких як перевезення декількох машин чи лише однієї (ця функція є дещо дорожчою). Також є доступний вибір вантажівки та способу перевезення загалом. Ви можете обрати будь-яку з запропонованих вам послуг, але вам слід пам’ятати, що кожен тип послуг вимагає відповідної вартості.

Чому варто купувати б/у авто з США у нас

Весь спектр послуг

Ми пропонуємо вам такі послуги як:

– Купівля авто в США;

– Доставка авто з США в Україну;

– Розмитнення авто.

Кожен з цих трьох пунктів включає свої окремі функції та послуги, які допомагають довести процедуру до кінця в якнайкращий та найшвидший спосіб. Отже, ми допомагаємо клієнтам на кожному етапі в процесі купівлі авто з США від вибору до розмитнення. Крім того ви будете проінформовані на кожному етапі купівлі авто.

Низькі ціни

Купувати авто на американських аукціонах — це вигідно! Ви економите від 30% до 50% вартості порівняно з аналогічними авто в Україні. Для того, щоб уникнути зайвої метушні, ми пропонуємо вам наші послуги. Немає потреби витрачати свій дорогоцінний час та нерви на те, що можуть зробити професіонали в якнайкращий спосіб.

Оперативність та якість

Ми надаємо високоякісні послуги та відмінний сервіс за доступними цінами. Максимально швидкою та вигідною доставкою авто є контейнерна. А також, доставка автомобіля в Україну займає від 6 до 8 тижнів. Ви будете проінформовані на кожному етапі купівлі, перевезення та розмитнення автомобіля. Ви отримаєте фото звіт перед відправкою автомобіля з США. А, коли машина прибуде в порт України, один з наших експертів огляне авто та надасть йому відповідну оцінку. Наша оперативність та якість обслуговування залишить вас задоволеними.

Безпека

Вам надається можливість застрахувати своє авто на час контейнерної доставки. Завдяки цій функції, ви зможете уникнути зайвих хвилювань. У разі пошкодження автомобіля під час перевезення, ви отримаєте відповідне відшкодування. Як вже було згадано раніше, коли ваше авто прибуде в порт України, наш експерт проведе ретельне обстеження автомобіля. Все, що вам потрібно, це довіритись нам та отримати насолоду від чудового сервісу.

Підтримка клієнтів

Ви будете проінформовані про все, починаючи з пошуку відповідного автомобіля та закінчуючи доставкою автомобіля до пункту призначення. Ми будемо надавати вам інформацію на кожному етапі під час цілого процесу купівлі авто. Ми надаємо консультацію своїм клієнтам про купівлю, доставку та розмитнення авто з США в будь-який час доби. Ви будете знати про стан, місце перебування та інші деталі, пов’язані з вашим автомобілем.

Етапи купівлі авто з США

Пошук авто на аукціонах в США

На сьогодні існує немалий вибір авто аукціонів, якими може скористатися кожен. Ви можете прийняти участь у аукціоні не виходячи з дому. Вам не потрібно купувати білети для перельоту чи оформляти візу. Ви можете все виконати в онлайн режимі самостійно, або звернутися за допомогою до відповідної організації. Проте, вам слід звернути увагу на те, яку саме машину ви бажаєте придбати, в якому стані та з якою історією. Кожен аукціон пропонує свої окремі послуги. Є аукціони, які виставляють автомобілі в прекрасному стані (власники яких бажають їх позбутися у зв’язку із закінченням гарантійного терміну). А є такі аукціони, які мають справу з пошкодженими машинами, які пережили певні аварії чи постраждали внаслідок природних явищ.

Розрахунок вартості авто

Окрім самої вартості автомобіля, вам потрібно оплатити ще такі послуги як:

 • Страхування авто;
 • Аукціонний збір;
 • Транспортування в порт США;
 • Навантаження на судно;
 • Транспортування;
 • Послуги агентства;
 • Розмитнення;
 • Брокерські/ дилерські послуги;
 • Експертиза;
 • Мито;
 • ПДВ;
 • Інші послуги.

Отже, як результат, повна вартість усієї процедури може бути вищою в декілька разів, ніж сама вартість авто.

Внесення коштів

Щодо оплати послуг, то вам слід обговорити способи переліку коштів з представником компанії, яку ви обрали. Якщо ви проходите через увесь цей процес самостійно, без допомоги відповідних агентств, то вам слід ретельно обдумати способи оплати, оскільки передача коштів з України в США є нелегкою процедурою.

Викуп авто на аукціоні

Основною перевагою покупки авто на міжнародному аукціоні — це доступна ціна та хороша якість. Вам не потрібно залишати країну та вирушати в далеку дорогу. Все що вам необхідно, так це бути в он-лайн режимі під час проведення аукціону. За лічені хвилини ви можете придбати авто, яке ви так палко бажаєте.

Оформлення викупленого на аукціоні авто

Для оформлення машини вам потрібно оплатити необхідні послуги та оформити відповідні документи (дізнайтесь про перелік необхідних документів у консультанта). Якщо ви не маєте змоги оформити машину на себе, виберіть довірене лице. Але якщо ви користуєтеся послугами агентств по купівлі, доставки та розмитнення авто, то вам не слід перейматися подібними деталями.

Доставка авто в порт

Після покупки автомобіля, вам потрібно доставити його в порт США. Ця послуга вимагатиме додаткових коштів. Загалом, транспортування машини недешеве задоволення. Ціна залежить від відстані між аукціоном, який ви вибрали та найближчим місцевим портом. А також велику роль відіграє розмір самого авто. Іноді ціна транспортування машини до порту перевищує ціну самого контейнера. Деякі агентства купівлі, доставки та розмитнення авто можуть вам запропонувати цю послугу за більш вигідною ціною. Зверніться за додатковою інформацією до консультанта компанії, яку ви обрали.

Детальний фото-звіт перед завантаженням в контейнер

Безпека вашого авто та ваша довіра є пріоритетом для будь-якого перевізника. Саме тому, кожна компанія по перевезенню автомобіля пропонує вам послугу щодо забезпечення інформації про перевезення. За для вашої впевненості та лояльності, представники зроблять фотографії купленого автомобіля перед перевезенням. Ви отримаєте фото звіт своєї нової машини перед завантаженням самої машини на судно. Фотографії будуть зроблені з усіх можливих ракурсів для того, щоб ви запевнилися в лояльності компанії.

Оформлення експортної документації

Оформлення експортної документації включає в себе такі аспекти:

 • Визначення типу товару;
 • Визначення/ призначення терміну перебування автомобіля на території держави;
 • Укладання договору – доручення;
 • Процедура огляду автомобіля;
 • Перевірка сертифікатів та інших необхідних документів;
 • Укладання договору щодо надання необхідних послуг;
 • Інші дрібні але не менш важливі операції.

Розвантаження в порті м. Одеса

Отже, коли ваш автомобіль прибуває в порт міста Одеса, він проходить митне очищення. Це митне очищення триває від одного до двох днів. Для огляду вашої нової машини приїжджає експерт. Він огляне вашу машину і дасть вам детальний звіт про стан вашої машини. Вас проінформують, які саме документи вам слід підготувати, та ознайомлять з іншими не менш важливими деталями. І вже за лічені дні ви зможете насолодитися комфортом своєї новенької машини.

Розмитнення авто

Вас повідомлять, які документи вам слід взяти з собою. Ви можете зробити це самотужки, якщо вас не лякають довгі черги, метушня та велике накопичення людей у поєднанні з значною кількістю дрібних завдань. Проте, ви можете уникнути усієї цієї метушні. Все що вам для цього потрібно — довіритися нам. Ми зробимо це за вас у якнайкращий спосіб.

Передача авто та документів на авто власнику

Завдяки послугам нашої компанії, все пройде швидко та гладко. В кінці усього процесу ви отримаєте вельми бажану машину такою, якою ви її придбали ще на аукціоні. Ми вам дамо знати, що вам потрібно підготувати, яку угоду оформляти та деталі. Ви прослухаєте всю необхідну інформацію щодо актів, які повинні бути виконаними завчасно.

Допомога з доставкою в кінцевий пункт призначення в Україні

Якщо ви потребуєте додаткового перевезення вашого авто, ми можемо забезпечити вас такою послугою. Але вам слід повідомити перевізника заздалегідь для того, щоб уникнути складнощів у подальшому процесі доставки автомобіля. Звичайно ж є багато різноманітних фірм, які надають певні переваги у такому випадку. Наша фірма не є винятком. Для більш детальної інформації вам слід звернутися до представника нашої компанії.

2017 HYUNDAI ELANTRA SE

2017 HYUNDAI ELANTRA SE

$8,981 USD

2015 NISSAN VERSA NOTE S

2015 NISSAN VERSA NOTE S

$5,259 USD

2016 KIA OPTIMA LX

2016 KIA OPTIMA LX

$8,999 USD

2010 VOLKSWAGEN JETTA S

2015 VOLKSWAGEN JETTA S

$5,236 USD

Переваги купівлi б/у авто з аукціонів США

Купівля вживаного автомобіля на аукціоні в США надає безліч переваг своїм клієнтам-споживачам, а саме:

Широкий вибір

Американські аукціони надають широкий вибір різноманітних автомобілів. Ви можете знайти будь-яку модель, яку ви бажаєте, але вам слід добре пошукати, або звернутися до послуг нашої компанії. Ми прикладемо усі зусилля, щоб знайти саме той автомобіль, який ви шукаєте.

Ціна на авто

На американських аукціонах автомобілі значно менше коштують, ніж на українських аукціонах. Навіть якщо ми підрахуємо усі витрати на перевезення, розмитнення та інші витрати, сума в будь-якому випадку є значно меншою.

Стан авто з США 

Автомобілі, які їздили лише дорогами високої якості та були вчасно відремонтовані, прослужать своєму власнику якнайкраще та якнайдовше.

Якість збору американських авто

Автомобілі, які ви купуєте в США, обов’язково вразять своєю високою якістю, оскільки вони були зроблені відповідно до високих стандартів та вимог американців.

Аукціони, з якими ми співпрацюємо

Для більш зручного обслуговування ми надаємо нашим клієнтам вибір авто аукціонів з хорошим досвідом та гарантією якості. Ми в основному працюємо з 3 досить відомими авто аукціонами, а саме:

американські машини

Аукціон IAAI

Ще один аукціон, з яким ми тісно співпрацюємо, це аукціон IAAI. Цей аукціон має справу з битими автомобілями. Загалом, всі автолюбителі, які потребують пошкоджений автомобіль, звертаються до послуг цього аукціону.

купити машину в сша бу

Аукціон Copart

Цей аукціон є широко відомий для палких любителів покупки вживаних авто за доступною ціною.

 • Основною особливістю цього авто аукціону являється надання можливості кожному бажаючому прийняти участь в аукціоні з будь-якого куточку світу, в режими он-лайн (в режимі реального часу). Таку функцію ви можете зустріти лише на цьому аукціоні.
 • Також Copart привертає увагу своїх клієнтів можливістю поставити ставку і зробити покупку.
 •  Ще однією перевагою цього аукціону є відсутність великої конкуренції.
купити авто з сша

Аукціон Manheim

Останній аукціон, про який ми говорили, це Manheim. Це є другий за обсягами продажів аукціон в США. Багато автолюбителів звертаються до послуг цього аукціону тільки через те, що на ньому виставляються автомобілі тільки від офіційних дилерів. Проте, наявний дуже ретельний відбір авто дилерів, компаній та осіб, які можуть бути допущеними до аукціону. Зазвичай, на цьому аукціоні виставляють цілі автомобілі, чудової якості, термін гарантійного талону яких добіг кінця. До їх числа входять автомобілі, які були конфісковані банком. Оскільки, якість цих автомобілів є високою, то й ціна, відповідно, висока. Цей аукціон славиться чудовими автомобілями та відповідними цінами (згідно з якістю товару).

Кожен з аукціонів має свої особливості та свою певну аудиторію. Наприклад, якщо вас цікавить лише б/у машина, але в гарному стані, то вас зацікавлять лише ті аукціони, які надають такі послуги. Для чіткішої картини, ми надаємо вам більш детальну інформацію щодо авто аукціонів, з якими співпрацюємо.

2008 HONDA ACCORD EXL

2014 HONDA ACCORD EXL

$5,981 USD

2006 BMW 325 I

2013 BMW 325 I

$3,259 USD

2009 AUDI A4 PREMIUM PLUS

2016 AUDI A4 PREMIUM PLUS

$6,999 USD

2010 VOLKSWAGEN JETTA S

2015 VOLKSWAGEN JETTA S

$5,236 USD

Чому послуга купівлі авто з США така популярна в Україні?

Ця послуга набрала такої популярності через доступні ціни. Купуючи автомобіль в США, ви економите від 30% до 50% вартості порівняно з аналогічними авто в Україні. Ще одна причина, яка спонукає покупців до придбання авто в США відмінний стан автомобіля. Американські автомобілі славляться своєю якістю та надійністю. Саме завдяки цим двом головним аспектам більшість людей схиляються до покупки автомобілів саме з США.

Чому ціни на авто з США нижчі ніж на авто з Європи?

Багато автолюбителів задаються питанням «Чому ціни на авто з США нижчі, ніж на авто з Європи?». Для цього є декілька простих причин:

Низьке податкове навантаження на авто в США

Широкий асортимент автомобілів (в США авто оновлюють кожні 3-5 років)

Цінова політика на транспортні засоби

2016 KIA OPTIMA LX

2016 KIA OPTIMA LX

$8,999 USD

2006 BMW 325 I

2013 BMW 325 I

$3,259 USD

2009 AUDI A4 PREMIUM PLUS

2016 AUDI A4 PREMIUM PLUS

$6,999 USD

2010 VOLKSWAGEN JETTA S

2015 VOLKSWAGEN JETTA S

$5,236 USD

Коли йде мова про покупку автомобіля б/у, мало кому спадає на думку перспектива покупки автомобіля на аукціонах в США. Та дарма, завдяки покупці машини на аукціоні в США, ви можете зекономити близько 30%-50% вартості порівняно з аналогічними авто в Україні. Більше того, ви отримаєте високоякісне авто, яке прослужить вам багато років. Проте, сам процес покупки, перевезення та розмитнення авто вимагає багато часу та терпіння. Ми завжди раді вам допомогти та надати вам чудове обслуговування в будь-який час.